info@hilasotel.com
Ladik / Samsun

AİLE BANYOLARI

Aile Banyoları

Otelimizde aileler için 6 adet aile banyosu, özel butik havuzu, lavabolar, özel kurnalar, TV yayını, mini bar ve oda servisi imkanı bulunmaktadır. Aile banyolarından, konaklayan misafirlerimiz faydalanabildiği gibi, günübirlik misafirlerimiz de faydalanabilmektedir.a birer dinlenme alanı olarak düzenlenmiştir. Havuz alanlarının havalandırmaları ve Termal Suyun oluşturmuş olduğu nem; özel nem alma santralleri ve hava sirkülasyon uygulamaları ile dengelenmektedir.

Aile banyolarının seans kullanım süresi 1 saattir. Dileyen misafirlerimiz, programı önceden oluşturmak şartıyla, art arda birden fazla seanstan faydalanabilirler.

Üstelik dilerseniz; masaj ve terapi uygulamaları gibi Termal SPA hizmetlerinden, Aile Banyolarında bulunduğunuz süre zarfında da yararlanabilirsiniz.

Web sayfamızda yer alan Termal SPA Rezervasyon sayfası ile, 1 dk gibi kısa bir sürede, rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Başvurunuzdan itibaren en kısa süre içerisinde, Termal SPA personellerimizden bir yetkili sizleri bilgilendirmek ve rezervasyonunuzu netleştirmek için yardımcı olacaktır.

ONLINE REZERVASYON FIRSATI

WhatsApp Destek Hattı