Rezervasyon: 0 (362) 606 0457
Oda Rezervasyon

Hilas Thermal Resort Otel’in iş toplantıları, konferanslar ve organizasyonlar için özel olarak hazırlanmış olan toplantı salonu, işlevsel yönleri ile dikkat çeker. Geniş kapasitesi ve sahip olduğu iç ve dış özellikleri ile bu salon; kullanıcıların en iyi toplantı deneyimini yaşaması için Hilas’ın ayrıcalıklarını bir araya getirir. Toplantı etkinlikleri için konaklamanın koşul olmadığı Hilas Thermal Resort & SPA’da havuz kullanımı, yemek ve sınırsız çay gibi paketler ile organizatör ve katılımcılara en iyi hizmetin sunulması hedeflenir. Toplantı salonunda yer alan projeksiyon, U düzeni oturma alanı ve şık dekorasyon; profesyoneller için verimli çalışma ortamları yaratır.

Hilas Thermal Resort & SPA’nın Ayrıcalıklı Koşulları

Hilas Thermal Resort & SPA; en iyi tatil deneyimlerinin yanı sıra verimli iş toplantı ve organizasyonlarının düzenlenmesinde de müşterilerine en iyi imkanları sunar. Etkinliklerinizde bu işlevsel salonu kullanabilmeniz için rezervasyon yaptırmanız yeterli olur. Geri kalan her şeyi sizin için mükemmel hale getirecek olan Hilas Thermal Resort & SPA, şık alternatifleri ile iş toplantılarınızda size kullanışlı bir alan yaratır. Hem işlerinizi halledebileceğiniz hem de geri kalan zamanları tatil olarak değerlendirebileceğiniz bu adreste, etkinlik süresince otelin pek çok farklı imkanından yararlanmanız da mümkündür.

Hilas’ın Eşsiz Fırsatları

Hilas Thermal Resort & SPA Otel’in toplantı salonu; 50 kişilik kapasitesi ile kalabalık toplantılarının kolayca yürütülebilmesine imkan tanır. Ayrıca 25 kişilik kapasite ile düzenlenen U biçimli toplantı ortamında ses ve projeksiyon sistemlerinden yararlanmak da toplantıda etkili sunumlar yapabilmek ve toplantıdan maksimum verim alabilmek için kolaylıklar sağlar. Toplantı salonu; kafe bölümünün hemen yanında bulunduğundan, toplantı aralarında kahve molaları vermek ve değerlendirmeler yapmak için uygun alan yaratır. Bununla birlikte katılımcılar toplantı öncesi ya da sonrasında otelin pek çok farklı imkanından faydalanabilir. Havuz, termal spa alanları, hamam, masaj ve aquapark gibi keyifli seçenekler toplantı katılımcılarına süreç boyunca açıktır. Ayrıca toplantı için sınırsız çay servisi, yemek ve fuaye alanı kullanımı da bir paket program halinde müşterilere sunulur. Böylece toplantı esnasında, öncesinde ve sonrasında konforlu ve işlevsel bir ortamda işleri yürütmek mümkün hale gelir.