Rezervasyon ve Bilgi Hattı
0 362 606 04 57

HAZAL KAFE

Günün her saati çay, kahve çeşitleri , snack menüsü ve sütlü, tatlı ve tuzlu atıştırmalıklarımız ile doğanın içinde eşsiz bir keyif sunulacaktır.

HAMAM & SPA & WELLNESS

Toplamda 1300 m2 kadın erkek ayrı hamam, her iki hamamda da yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, kese köpük odası, Bali’den gelen masörlerimiz ile masaj odası ile hizmet verilmektedir. Konaklayan misafirlerimize ücretsiz hamam kullanımı da sağlanacaktır.

AZUR RESTAURANT

Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği harici olarak a’la carte olarak da All Day Dining hizmeti veren restoranımızda tüm dünya mutfağının lezzetlerini tatmanızı sağlamak istiyoruz.

Aydınlık, konforlu ve modern dizayn edilmiş, özel locaları ile eşsiz bir deneyim sunmak hedeflenmiştir.

ETKİNLİK & TOPLANTI ALANLARI

15.000 m2 alanı ve doğa ile bütünleşen yemyeşil çim alanı ile hizmet verilecektir. Bulaşıkhanesi, mescidi ve lavabosu bulunmaktadır.

3000 m2’lik açık alanımızda sizlere düğün, sünnet vb etkinliklerinizde de hizmet verilecek olup, en güzel kır düğünlerine ev sahipliği yapılacaktır.

Otel içerisinde bulunan 40 m2 son teknoloji modern dizayn edilmiş butik toplantı salonumuz ile en özel toplantılarınızı en efektif şekilde mükemmel lezzetler verimli kılıyoruz.

AİLE BANYOLARI

Otelimizde ayrıca aileler için 6 adet aile banyoları, özel butik havuzu, lavabosu, özel kurnaları, TV yayını, minibarı ve oda servisi imkanı ile sizlerin rahatlığını hedeflemektedir.

Etkinlik & Toplantı Alanları

Hilas Hotel Ayarıcalığını Hissedin...

15.000

M2
DOĞA ALANI

3.000

M2
AÇIK ALAN

40

M2
TOPLANTI SALONU